2022. október 1. JátéknapKupa

III. osztályú utánpótlás ranglista verseny

 

Részletes időrend:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D27DuPLOIpxBZ25jlX-kWfXV5gFDMH3OK5dO7QROrvs/edit#gid=577460095

Versenyszámok és lejátszás

Kérlek, a kiírt első pályára szólítás előtt egy órával legyetek a csarnokban!

 

Versenyszám Résztvevők Lebonyolítás Össz meccs Eredmények
U11 FE 4 csoport 6 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mvLzcaa_zuw2zIBy7O_gDoWmndEAuS-BEsrzxFTvodg/edit#gid=273217926
U13 LE 12 Kétvereséges 19 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FYBxKOKPFMBlqHCUizcBdLARdUyH2ShNRz2BAt9St9c/edit#gid=1683480885
U13 FE 10 Kétvereséges 15 https://docs.google.com/spreadsheets/d/14sUgvrAvmAHEV_uIW5y5lmEaEbKbb-Xr4ZOZWFJDtl8/edit#gid=0
U15 LE 8 2×4 + 4es egyenes 15 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GLcifkW7kXrzOXjOVHAQD4Rsz1NLpc2oOnoEHRK3sRM/edit#gid=273217926
U15 FE 14 kétvereséges 23 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ltnEUVz9FZAay4BJZGAnZGPWFAnFikwlZLA9sq1eI5E/edit#gid=1683480885
U13 LP 5 Csoport 10 https://docs.google.com/spreadsheets/d/11aKrKuNt85uQSM4Nmf9V8BRtT94vZ_LARnUdqjeuJkQ/edit#gid=1596533065
U15 FP 5 Csoport 10 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HXtjZZVU3k487DQJM0gbDbY6IUcfOlatR93LdjHVB9o/edit#gid=1066545016
U17 LE 6 Csoport 15 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iwz9OY0Gc32tlqBkNI_GT7flzGBl6rIhq9BlPgC0M4E/edit#gid=575049325
U17 FE 11 Kétvereséges 17 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1moVVayNU_zjj4NMKPHNMxI3pAjs8F1bRvKbkBAzn30U/edit#gid=1683480885
U17 FP 5 Csoport 10 https://docs.google.com/spreadsheets/d/19XLYRj18n1IEnRa9gco0mByiGedmEUJYXvK-gwDyRB8/edit#gid=1596533065

 

 

Pálya 1 2 3 4 5 6 7 8 9
9:00 U15 FP U15 FP U17 FP U17 FP U13 LP U13 LP
9:30 U15 FP U15 FP U17 FP U17 FP U13 LP U13 LP
10:00 U15 FP U15 FP U17 FP U17 FP U13 LP U13 LP
10:30 U15 FP U15 FP U17 FP U17 FP U13 LP U13 LP
11:00 U15 FP U15 FP U17 FP U17 FP U13 LP U13 LP U13 FE U13 FE
11:30 U13 LE U13 LE U13 LE U13 LE U11 FE U11 FE U13 FE
12:00 U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U13 FE U13 FE U13 FE
12:30 U13 LE U13 LE U13 LE U13 LE U17 FE U17 FE U11 FE U11 FE
13:00 U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U13 FE U13 FE U13 FE U13 FE U11 FE
13:30 U13 LE U13 LE U13 LE U13 LE U17 FE U17 FE U17 FE U17 FE U11 FE
14:00 U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U13 FE U13 FE U17 LE U17 LE U17 LE
14:30 U13 LE U13 LE U13 LE U13 LE U17 FE U17 FE U17 FE U17 FE
15:00 U15 FE U15 FE U15 FE U15 FE U13 FE U13 FE U13 FE U15 LE U15 LE
15:30 U13 LE U13 LE U17 FE U17 FE U17 FE U17 LE U17 LE U17 LE U15 LE
16:00 U15 FE U15 FE U15 LE U15 LE U15 LE U17 FE
16:30 U13 LE U17 LE U17 LE U17 LE U17 FE U17 FE U17 FE
17:00 U15 FE U15 FE U15 FE U15 LE U15 LE U15 LE U17 LE U17 LE U17 LE
17:30 U15 LE U15 LE U15 LE
18:00 U17 LE U17 LE U17 LE U15 LE U15 LE U15 LE
18:20

 

 

 

Nevezők

U15 lány páros 0 U15 fiú páros 6
Csizmadi András(3660) Életmód SE Fehér Tamás(3640) Életmód SE
Jászberényi Péter(3246) Multi Alarm SE Szőrfi Levente(3567) Vsd
Juhász Zalán(3440) Életmód SE Pataki Alex(4566) Multi Alarm SE
Pallós Péter(3240) Multi Alarm SE Sifter Mihály(3389) Multi Alarm SE
Toronyai Benedek(3661) Életmód SE Varga Bonca(3438) Életmód SE
Pap Kende(4760) Talentum TSE Pap Márkó(4756) Talentum TSE
U13 lány páros 5 U13 fiú páros 0
Árgyelán Alíz(4806) DSK Stefkovics Hanna(3634) CET
Feind Rozi(4815) FBSE Takács Zsófia(4231) FBSE
Lujber Barbara(3924) Multi Alarm SE Lujber Hédi(3394)
Multi Alarm SE
Molnár Boglárka(4232) FBSE Simon Jázmin(3412) FBSE
Ottucsák Luca(4777) Talentum TSE Rózsa Bianka(3628)
Életmód SE
U17 lány páros 0 U17 fiú páros 5
Csányi Levente(3346) Talentum TSE Gaál Miklós(3032) Talentum TSE
Farkas Martin(3522) Körös TSE Juhász Kristóf(3664) Életmód SE
Hadnagy Márton(4443) Klébi DSE Nagy Vince(50000) Klébi DSE
Kapronyi Ferenc(3083) Talentum TSE Tamás Fülöp(3291) Talentum TSE
Wang Shuo(3079) Újpest TSE Vietórisz Norbert Péter(3361) UTSE

 

 

 

U11 lány egyéni 0 U11 fiú egyéni 4 U13 lány egyéni 12 U13 fiú egyéni 9
Bognár Gábor(50000) FBSE Lujber Barbara(3924) Multi Alarm SE 6 Tóth Barnabás Zalán(3315) Multi Alarm SE 10
Hajdu Botond(4783) DSC-SI Simon Jázmin(3412) FBSE 7 Damsa Barnabás(3865) Multi Alarm SE 12
Iváncsits Márk(4785) DSC-SI Takács Zsófia(4231) FBSE 10 Pap Márkó(4756) Talentum TSE 13
Vég Dávid(4796) DSC-SI Ottucsák Luca(4777) Talentum TSE 12 Nyári Kornél(3795) Életmód SE 14
Molnár Boglárka(4232) FBSE 13 Janky Berzsián(4226) FBSE 17
Kovács Ágnes(4789) DSC-SI 14 Pap Kende(4760) Talentum TSE 21
Szőrfi Anna(4311) Multi Alarm SE 15 Jóga Zalán(4786) DSC-SI 22
Feind Rozi(4815) FBSE 16 Eke Máté(4781) DSC-SI 25
Árgyelán Alíz(4806) DSK 18 Nagy Simon(4793) DSC-SI 33
Rózsa Bianka(3628) Életmód SE 19
Kenézi Dóra(4788) DSC-SI 23
Stefkovics Hanna(3634) CET 24
U15 lány egyéni 8 U15 fiú egyéni 15 U17 lány egyéni 6 U17 fiú egyéni 11
Lujber Hédi(3394) Multi Alarm SE 12 Pataki Alex(4566) VSD 11 Bimbó Petra(3275) Életmód SE Kerekes Balázs(3062) ÚTSE 13
Ilcsik Ivett(3482) Talentum TSE 21 Kapronyi Ferenc(3083) Talentum TSE 12 Egyed Panna(4752) Talentum TSE Vietórisz Norbert Péter(3361) UTSE 24
Mészáros Enikő(3417) Életmód SE 23 Tamás Fülöp(3291) Talentum TSE 13 Pokorny Szintia(3629) Életmód SE Csányi Levente(3346) Talentum TSE 30
Üllei-Kovács Rita(3650) Életmód SE 30 Juhász Zalán(3440) Életmód SE 17 Szalkai Petra(3280) Életmód SE Wang Shuo(3079) Újpest TSE 45
Vasas Jázmin(4795) DSC-SI 32 Jászberényi Péter(3246) Multi Alarm SE 18 Tóth Boglárka(4794) DSC-SI Nagy Vince(50000) Klébi DSE 48
Nagy Petra(4792) DSC-SI 34 Szőrfi Levente(3567) Multi Alarm SE 20 Szentgyörgyi Panna(3479) ÚTSE Béri Bernát(3036) DSC-SI 56
Biro Hanna(4779) DSC-SI 41 Pallós Péter(3240) Multi Alarm SE 26 Nagy Filip(4821) Klébi Dse 62
Kovács Viktória(4790) DSC-SI 54 Sifter Mihály(3389) Multi Alarm SE 28 Besenyei Nándor(4778) DSC-SI 84
Varga Bonca(3438) Életmód SE 37 Juhász Kristóf(3664) Életmód SE 98
Jungvirth Jázon(4787) DSC-SI 44 Farkas Martin(3522) Körös TSE 102
Pásztor Dániel(3497) Talentum TSE 46 Hadnagy Márton(4443) Klébi DSE
Toronyai Benedek(3661) Életmód SE 53
Hajdu Zoltán(4784) DSC-SI 57
Csizmadi András(3660) Életmód SE 66
Fehér Tamás(3640) Életmód SE 66