2021. január 23. Körös Kupa U11, U13, U15, U17, U19 ranglista verseny

 

 

Időrend / Agenda (link)

Versenyszámok:

 

Versenyszám Résztvevők Lebonyolítás Link
U11 LE 7 kétvereséges 9
U11 FE 5 csoport 10
U13 LE 9 kétvereséges 13
U13 FE 7 kétvereséges 9
U15 LE 11 kétvereséges 17
U15 FE 15 5*3+2 fel, 16 egyenes 24
U15 LP 4 csoport 6
U15 FP 6 2*3+2 fel+4 egyenes 9
U15 VP 4 csoport 6
U17 LE 10 kétvereséges 15
U17 FE 10 kétvereséges 15
U17 FP 4 csoport 6
U17 LP 3 csoport 3
U17 VP 4 csoport 6
U19 LE 4 csoport 6
U19 FE 5 csoport 10
U19 FP 4 csoport 6

 

U11 lány egyéni 7 U11 fiú egyéni 5
Chorendzsák Nóra Életmód SE Bernáth Zalán UTSE
Susányi Vera Tisza Tollas SE Czira Márk Talentum TSE
Simon Jázmin FBSE Fánczi Gellért Seregélyesi Pelikán DSK
Lujber Hédi Multi Alarm SE Liang Olivér T(r)ollas SE
Kádár-Németh Kincső Tisza Tollas SE PInke Dénes Seregélyesi Pelikán DSK
Lujber Barbara Multi Alarm SE
Rózsa Bianka Dóra Életmód SE U13 fiú egyéni 7
Jászberényi Péter Multi Alarm SE
U13 lány egyéni 9 Szabolcs Balázs VIDE
Liang Eliza T(r)ollas SE Szatmári Tamás Életmód SE
Sándor Elza Talentum TSE Perényi Donát FBSE
Szabó Kamilla Újpesti TSE Chadaide Zénó Tisza Tollas SE
Susányi Vera Tisza Tollas SE Dancs Olivér Érdi VSE
Benedek Nóra Életmód SE Szörfi Levente Multi Alarm SE
Dudás Vanessza Érdi VSE
Papp Emma Életmód SE U15 fiú egyéni 15
Mészáros Enikő Életmód SE Boros Jonatán Verőce IDSE
Chorendzsák Nóra Életmód SE Tószögi György KTSE
Kapronyi Ferenc Talentum TSE
U15 lány egyéni 11 Fehér Gábor Életmód SE
Farkas Júlia Talentum TSE Kozák József Életmód SE
Kövecses Judit Életmód SE Giricz Levente KTSE
Szabó Kamilla Újpesti TSE Kupa-Kovács Barnabás UTSE
Brinzik Boglárka Talentum TSE Mladonyiczki Botond KTSE
Kis-Kasza Arabella Érdi VSE Erdős Zsombor FBSE
Mayer Charlotte Tisza Tollas SE Flórián Bence Érdi VSE
Mucsi Zsófia Multi Alarm SE Frank Balázs Tisza Tollas SE
Perecz Dóra Tisza Tollas SE Hoffner Álmos Talentum TSE
Popa Réka KTSE Pallós Péter Multi Alarm SE
Pázsik Anna KTSE Sifter Mihály Multi Alarm SE
Uhrin Petra KTSE Zsarnai Milán Érdi VSE
U17 lány egyéni 10 U17 fiú egyéni 10
Cziczka Eszter Talentum TSE Fánczi Jakab Seregélyesi Pelikán DSK
Farkas Anna Talentum TSE Sulyok András T(r)ollas SE
Zöld Petra KTSE Elekes Bence FBSE
Gyenge Laura
Seregélyesi Pelikán DSK
Nógrádi Marcell Tisza Tollas SE
Pinke Anna
Seregélyesi Pelikán DSK
Alexander Kopilovic Tisza Tollas SE
Boa Zsofia Tisza Tollas SE Erdős Zsombor FBSE
Kovács Dominika Tisza Tollas SE Fánczi Áron Seregélyesi Pelikán DSK
Kozma Orsolya KTSE Fehér Gergő Életmód SE
Pázsik Anna KTSE Süle Bernát VIDE
Uhrin Petra KTSE Tószögi Olivér KTSE
U19 lány egyéni 4 U19 fiú egyéni 5
Bella Anna Tisza Tollas SE Tószögi Olivér KTSE
Kozma Orsolya KTSE Nusser Ádám Győri TSE
Pinke Anna
Seregélyesi Pelikán DSK
Bartos Csaba KTSE
Zöld Petra KTSE Kovács Kristóf Életmód SE
Fánczi Jakab Seregélyesi Pelikán DSK
U15 lány páros 4
Brinzik Boglárka Talentum TSE Farkas Júlia Talentum TSE
Liang Eliza T(r)ollas SE Popa Réka KTSE
Kövecses Judit Életmód SE Mészáros Enikő Életmód SE
Chorendzsák Nóra Életmód SE Papp Emma Életmód SE
U15 fiú páros 6
Fánczi Gellért
Seregélyesi Pelikán DSK
Fánczi Áron Seregélyesi Pelikán DSK
Hofner Álmos Talentum TSE Kapronyi Ferenc Talentum TSE
Boros Jonatán Verőce IDSE Szabolcs Balázs VIDE
Giricz Levente KTSE Tószögi György KTSE
Pallós Péter Multi Alarm SE Sifter Mihály Multi Alarm SE
Jászberényi Péter Multi Alarm SE Szörfi Levente Multi Alarm SE
U15 vegyes páros 4
Kövecses Judit Életmód SE Fehér Gábor Életmód SE
Perecz Dóra Tisza Tollas SE Frank Balázs Tisza Tollas SE
Sándor Elza Talentum TSE Kapronyi Ferenc Talentum TSE
Zöld Petra KTSE Tószögi György KTSE
U17 lány páros 3
Farkas Anna Talentum TSE Cziczka Eszter Talentum TSE
Gyenge Laura
Seregélyesi Pelikán DSK
Pinke Anna Seregélyesi Pelikán DSK
Pázsik Anna KTSE Uhrin Petra KTSE
U17 fiú páros 4
Alexander Kopilovic Tisza Tollas SE Nógrádi Marcell Tisza Tollas SE
Elekes Bence FBSE Perényi Donát FBSE
Sulyok András T(r)ollas SE Fánczi Jakab Seregélyesi Pelikán DSK
Gazdag Ferenc ifj. T(r)ollas SE Fánczi Áron Seregélyesi Pelikán DSK
U17 vegyes páros 4
Boa Zsofia Tisza Tollas SE Alexander Kopilovic Tisza Tollas SE
Gyenge Laura
Seregélyesi Pelikán DSK
Sulyok András T(r)ollas SE
Kozma Orsolya KTSE Tószögi Olivér KTSE
Popa Réka KTSE Gazdag Ferenc ifj. T(r)ollas SE
U19 fiú páros 4
Bartos Csaba KTSE Giricz Levente KTSE
Kovács Kristóf Életmód SE Németh Roland Életmód SE
Gazdag Ferenc ifj. T(r)ollas SE Nusser Ádám Győri TSE
Süle Bernát VIDE Fehér Gergő Életmód SE

Az Utánpótlás páros versenyszámok nem kerülnek megtartásra a kevés jelentkező miatt.

A lebonyolítás és a meccs számok:

 

WSD 7 kétvereséges 9
MSD 24 6*4, 1 feljutó, 16-os egyenes 47
A és B csoport 8
C és D csoport 8
E és F csoport 8
egyenes kiesés 6*2
WDD 4 csoport 6
MDD 10 kétvereséges 15
XDD 10 kétvereséges 15
U11 lány egyéni 3 csoport 3
U11 fiú egyéni 4 csoport 6
U15 lány egyéni 7 csoport 21
U15 fiú egyéni 7 csoport 21
U19 fiú egyéni 5 csoport 10