2020. február 15. Pelikán Kupa (U11 A és U13, U15, U17 D)

Részletes időrend

A részletes, személyre bontott időrend ma délután 15:00 körül kerül ki ide

Minden mérkőzés két 21 pontos nyert szettig tart, hosszabbítás 30-ig, ha szükséges.

U11-es fiú egyéni kategóriában újrasorsolás történt, mert a 2. kiemelt visszalépett, illetve az egy egyesületből érkezők szétválasztása nem történt meg. 

 

Lány egyéni u11

8 nevező, vegyes

2x4 csoport, első 2 jut fel, 8-as egyenes

Lejátszás

 

 

Fiú egyéni u11

 7 nevező, vegyes

1x4, 1x3 csoport, első 2 jut fel, 8-as egyenes

Lejátszás

 

Lány egyéni u13

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

Fiú egyéni u13

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

 

 

Lány páros u13

6 pár, vegyes

4 pár, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u13

5 pár, körmérkőzés

Lejátszás

 

Lány egyéni U15

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

 

Fiú egyéni u15

23 nevező, vegyes

8x3 csoport, első 2 jut fel, 16-os egyenes

Lejátszás

Lány páros u15

4 pár, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u15

5 páros, körmérkőzés

Lejátszás

Lány egyéni u17

9 nevező, kétvereséges

 Lejátszás

Fiú egyéni u17

15 nevező, vegyes

kétvereséges

Lejátszás

Lány páros u17

4 páros, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u17

7 páros, vegyes

1x4 + 1x3 csoport, első 2 jut fel, 4-es egyenes

Lejátszás

Vegyes páros u17

4 páros, körmérkőzés

Lejátszás

 1 páros jelezte visszalépését

 

 

 

Lejátszás (kérjük, a kiírt időpont előtt egy órával már legyetek a helyszínen)!

 8:00 kapunyitás, regisztráció

9:00-22:00 verseny

 

 

 

 

 

2020. február 15. Pelikán Kupa (U11 A és U13, U15, U17 D)

Részletes időrend

A részletes, személyre bontott időrend ma délután 15:00 körül kerül ki ide

Minden mérkőzés két 21 pontos nyert szettig tart, hosszabbítás 30-ig, ha szükséges.

U11-es fiú egyéni kategóriában újrasorsolás történt, mert a 2. kiemelt visszalépett, illetve az egy egyesületből érkezők szétválasztása nem történt meg. 

 

Lány egyéni u11

8 nevező, vegyes

2x4 csoport, első 2 jut fel, 8-as egyenes

Lejátszás

 

 

Fiú egyéni u11

 7 nevező, vegyes

1x4, 1x3 csoport, első 2 jut fel, 8-as egyenes

Lejátszás

 

Lány egyéni u13

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

Fiú egyéni u13

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

 

 

Lány páros u13

6 pár, vegyes

4 pár, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u13

5 pár, körmérkőzés

Lejátszás

 

Lány egyéni U15

14 nevező, kétvereséges

Lejátszás

 

Fiú egyéni u15

23 nevező, vegyes

8x3 csoport, első 2 jut fel, 16-os egyenes

Lejátszás

Lány páros u15

4 pár, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u15

5 páros, körmérkőzés

Lejátszás

Lány egyéni u17

9 nevező, kétvereséges

 Lejátszás

Fiú egyéni u17

15 nevező, vegyes

kétvereséges

Lejátszás

Lány páros u17

4 páros, körmérkőzés

Lejátszás

Fiú páros u17

7 páros, vegyes

1x4 + 1x3 csoport, első 2 jut fel, 4-es egyenes

Lejátszás

Vegyes páros u17

4 páros, körmérkőzés

Lejátszás

 1 páros jelezte visszalépését

 

 

 

Lejátszás (kérjük, a kiírt időpont előtt egy órával már legyetek a helyszínen)!

 8:00 kapunyitás, regisztráció

9:00-22:00 verseny

 

 

 

 

 

Rusvai Péter

          +36 30 360 2168
        

12 + 9 =