2018. november 11. Yonex – xcopy Kupa (Kiírás)

Női egyéni C

Egyenes kiesés, 6 nevező

Lejátszás

Férfi egyéni C

Egyenes kiesés, 22 nevező

Lejátszás

Női páros C

Kétvereséges kiesés, 5 nevező

Lejátszás

Férfi Páros C

Egyenes kiesés, 7 nevező

Lejátszás

Vegyes páros C

Egyenes kiesés, 6 nevező

Lejátszás

Női egyéni D

Kétvereséges kiesés, 8 nevező

Lejátszás

 

Férfi egyéni D

Vegyes, 27 nevező

3 fős csoport, első 2 főtáblára

Lejátszás

Női páros D

Nevezők hiányában nem indul.

Férfi Páros D

Kétvereséges kiesés, 11 nevező

Lejátszás

 

Vegyes páros D

Kétvereséges kiesés, 6 nevező

Lejátszás

 

Egyéb információk:

A helyszínen kenyérlángos sütő lesz, várhatóan 11-15 között, mindenféle ízesítéssel fogyasztható a frissen sütött kenyérlángos

Lejátszás (tervezet):

9:00-9:50 Melegítési lehetőség a pályákon / Warm up on courts
9:50-10:00 Megnyitó / opening ceremony

Versenyszámok kezdési időpontjai:

Női egyéni D  / WSD : 12:30
Női egyéni C / WSC : 12:20
Női páros C / WDC : 10:30
Férfi egyéni D / MSD : 10:00
Férfi egyéni C / MSC : 10:30
Férfi páros D / MDD : 12:00
Férfi páros C / MDC : 12:00
Vegyes páros D / XDD : 11:00
Vegyes páros C /XDC : 11:00

Részletes időrend (tervezett)

Yonex Bajnokság ranglistája (teljes lista)

Női egyéni

Hely Név Pont Verseny
1. Horváth Loretta 8 1
2. Seress Júlia 7 1
3. Lai Ya Jing Anett 6 1
4. Szeip Tamara 6 1
5. Szeip Judit 4 1

Férfi egyéni

Hely Név Pont Verseny
1. Fodor Benedek 29 1
2. Sedró Kristóf 28 1
3. Revák Mihály 27 1
4. Csapó Krisztián 27 1
5. Halmi József 24 1

2018. október 20. Yonex – fit Kupa

Női egyéni C

egyenes kiesés

1. Nagy Maja
2. Seress Júlia
3. Szirmai Ágnes
3. Kiss Diána

Férfi egyéni C

egyenes kiesés

1. Wen-Cheng Fu (Owen)
2. Kónya Tamás
3. Bartha Botond
3. Fehérvári Bence

Női páros C

kétvereséges kiesés

1. Szirmai Ágnes – Váczi Vivien
2. Nebehaj Karola – Radócz Katalin
3. Szalai Vivien – Kiss Diána
3. Gazdag Katalin – Lai Ya Jing Anett

Férfi Páros C

egyenes kiesés

1. Wen-Cheng Fu Owen –
Chua Boon Tat Desmond
2. Kónya Tamás – Nagy Bence Adrián
3. Tóth Soma – Maczkó Péter
3. Bartha Botond – Fehérvári Bence

Vegyes páros C

egyenes kiesés

1. Szirmai Ágnes – Bartha Botond
2. Radócz Katalin – Wen-cheng Fu Owen
3. Nagy Maja Rebeka – Kónya Tamás
3. Váczi Vivien – Fehérvári Bence

Női egyéni D

kétvereséges kiesés

1. Horváth Loretta
2. Seress Júlia
3. Lai Ya Jing Anett
3. Szeip Tamara

Férfi egyéni D

csoportkör (3 fős, kettő jut tovább) majd egyenes kieséses

1. Fodor Benedek
2. Sedró Kristóf
3. Csapó Krisztián
3. Revák Mihály

Női páros D

Női páros D nem kerül megrendezésre, a C-ben indulnak a nevezett párosok

Férfi Páros D

kétvereséges kiesés

1. Fodor Benedek – Horváth Martin
2. Ferenczi Zoltán – Vasvári Viktor
3. Nagy Bence Adrián – Vigh Márton
3. Tóth Soma – Maczkó Péter

Vegyes páros D

kétvereséges kiesés

1. Seress Júlia – Vasvári Viktor
2. Radócz Katalin – Gazdag Ferenc
3. Szalai Vivien – Vigh Márton
3. Gazdag Katalin – Varga Miklós


Egyéb információk:

Lejátszás:

9:00-10:00 Melegítési lehetőség a pályákon és sport/gyógymasszőrnél
10:00-10:10 Megnyitó
10:10- Vegyes Páros C és D és Férfi egyéni C és D
12:00- Női egyéni C
14:00- Női egyéni D, Női páros C, Férfi Páros D és Férfi páros C

A helyszínen lesz masszőr, akinek a bemelegítésnél, levezetésként szükséges egy kis átmozgatás, az keresse a helyszínen (3. emeleten lesz). Sportsérülések gyors kezelésére szintén nála lehet jelentkezni.

A versennyel egyidőben a Vízművek pályán labdarúgó verseny is lesz, így várható a tömeg. Kérlek, ne parkoljatok fűre, szabálytalanul, s ha tehetitek, akkor többen gyertek egy autóval és/vagy a telephelyen kívül tegyétek le az autókat. Mindösszesen 40 parkolóhely áll rendelkezésünkre és ezt sajnos számolni fogják.