2019. április 6. Yonex – Alcor Kupa (Kiírás)

Női egyéni C

Férfi egyéni C

Női páros C

Férfi Páros C

Vegyes páros C

Női egyéni D

 

Férfi egyéni D

Női páros D

Férfi Páros D

 

Vegyes páros D

 

Egyéb információk:

 

Lejátszás (tervezet):

8:00-8:50 Melegítési lehetőség a pályákon / Warm up on courts
8:50-9:00 Megnyitó / opening ceremony

Versenyszámok kezdési időpontjai (kérjük, a kezdés előtt legalább 30 perccel már legyetek a helyszínen bemelegítve! Please, be 30 at least minutes before the time in the hall!)

Női egyéni D  / WSD :
Női egyéni C / WSC :
Női páros C / WDC : 
Férfi egyéni D / MSD :
Férfi egyéni C / MSC :
Férfi páros D / MDD :
Férfi páros C / MDC :
Vegyes páros D / XDD :
Vegyes páros C /XDC :

Részletes időrend (tervezet)

Yonex Bajnokság ranglistája (teljes lista)

Női egyéni:

Hely Név Egyesület Összesen fit xcopy játéknap
1. Horváth Loretta Pillangó 22 8 6 8
2. Lai Ya Jing Anett T(r)ollas 13 6 3 4
3. Seress Júlia MAFC 12 7 5
4. Szmrecsányi Zsófia MAFC 11 7 4
5. Takács Tünde 9 9

 Férfi egyéni:

Hely Név Egyesület összesen fit xcopy játéknap
1. Sedró Kristóf OSC 82 28 24 30
2. Csapó Krisztián Talentum 74 27 21 26
3. Ferenczi Zoltán MAFC 65 18 21 26
4. Halmi József T(r)ollas 45 24 9 12
5. Handl Dávid T(r)ollas 45 18 15 12

 

2019. március 9. VSD Kupa (Kiírás)

Fóti Fáy András Általános Iskola, Fót Ferenczy István utca 6-8.

 

Női egyéni D

 4 nevező, csoport

Lejátszás

 

Férfi egyéni D

Vegyes, két kiemelt. 3 fős csoportok, kettő jut tovább

Lejátszás

Női páros D

 4 nevező, csoport

Lejátszás

Férfi Páros D

 9 nevező, kétvereséges

Lejátszás

 

Vegyes páros D

4 nevező, csoport

Lejátszás

 

Lány egyéni u11

Elmarad (U13-ban lesz)

Lejátszás

 

Lány egyéni u13

 6 nevező, csoport

Lejátszás

Lány egyéni u15

10 nevező, kétvereséges

Lejátszás

Lány egyéni u17

 5 nevező, csoport

Lejátszás

 

Fiú egyéni u11

5 nevező, csoport

Lejátszás

 

Fiú egyéni u13

Vegyes, 3 fős csoportok, kettő jut tovább

Lejátszás

Fiú egyéni u15

10 nevező, kétvereséges

Lejátszás

Fiú egyéni u17

 

Elmarad (MSD-ben lesz)

Lejátszás

 

 

Lejátszás (kérjük, a kiírt időpont előtt fél-egy órával már legyetek a helyszínen)

Időrend:

8:30 kapunyitás, regisztráció

 

U11 fiú – 10:00

U13 lány – 11:00

U13 fiú – 10:00

U15 lány – 10:00

U15 fiú – 9:00

U17 lány – 12:00

Női egyéni / WSD – 9:00

Férfi egyéni / MSD – 9:00

Női páros / WDD – 13:00

Férfi páros / MDD – 12:00

Vegyes páros / XDD – 12:00

 

 A helyi kapacitásoktól függően 12-13 környékén egy kis pizzára hívjuk meg a résztvevőket!

 

 

 

2019. február 16. xcopy Kupa (Kiírás)

Női egyéni C

Egyenes kiesés, 12 nevező

Lejátszás

Férfi egyéni C

Egyenes kiesés, 16 nevező

Lejátszás

Női páros C

Egyenes kiesés, 4 pár Lejátszás

Férfi Páros C

Egyenes kiesés, 6 pár

Lejátszás

Vegyes páros C

Egyenes kiesés, 9 pár

Lejátszás

Női egyéni D

Kétvereséges, 10 nevező

Lejátszás

 

Férfi egyéni D

Vegyes, 27 nevező

3 fős csoport, első 2 főtáblára

Lejátszás

Női páros D

körmérkőzés, 4 pár

Lejátszás

Férfi Páros D

Kétvereséges kiesés, 12 pár

Lejátszás

 

Vegyes páros D

Kétvereséges kiesés, 6 pár

Lejátszás

 

Egyéb információk:

A támogató jóvoltából némi harapnivaló (pizza, gyümölcsök) lesznek 12:30 körül a csarnokban.

Lejátszás (tervezet):

9:00-9:50 Melegítési lehetőség a pályákon / Warm up on courts
9:50-10:00 Megnyitó / opening ceremony

Versenyszámok kezdési időpontjai (kérjük, a kezdés előtt legalább 30 perccel már legyetek a helyszínen bemelegítve! Please, be 30 at least minutes before the time in the hall!)

Női egyéni D  / WSD : 12:00
Női egyéni C / WSC :  12:30
Női páros C / WDC :  16:00
Férfi egyéni D / MSD : 10:00
Férfi egyéni C / MSC : 13:00
Férfi páros D / MDD : 13:00
Férfi páros C / MDC : 15:00
Vegyes páros D / XDD :  10:00
Vegyes páros C /XDC : 10:00

Részletes időrend (tervezet)

2019. január 12. Yonex – Játéknap Kupa

(Eredmények: Utánpótlás, Felnőtt)

Hamarabb kezdődik a kiíráshoz képest!!

 

Női egyéni D

10 nevező

Kétvereséges

Lejátszás

 

Férfi egyéni D

32 nevező

Egyenes kiesés

Lejátszás

Női páros D

7 pár

Kétvereséges

Lejátszás

Férfi Páros D

12 pár

4 csoport, első 2 jut tovább, majd egyenes kiesés

Lejátszás

 

Vegyes páros D

10 pár

Kétvereséges

Lejátszás

 

Lány egyéni u11

4 nevező

Csoport

Lejátszás

 

Lány egyéni u13

8 nevező

Kétvereséges

Lejátszás

Lány egyéni u15

8 nevező

Kétvereséges

Lejátszás

Lány egyéni u17

11 nevező

2 kiemelt, 3 csoport, első 2 jut tovább, majd egyenes kiesés

Lejátszás

 

Fiú egyéni u11

6 nevező

Kétvereséges

Lejátszás

 

Fiú egyéni u13

12 nevező

4 csoport, első 2 jut tovább, majd egyenes kiesés

Lejátszás

Fiú egyéni u15

12 nevező

4 csoport, első 2 jut tovább, majd egyenes kiesés

Lejátszás

Fiú egyéni u17

11 nevező

2 kiemelt, 3 csoport, első 2 jut tovább, majd egyenes kiesés

Lejátszás

 

Egyéb információk:

a helyszínen ebéd és uzsonna körül lesz szabadon ehető pizza

Lejátszás (kérjük, a kiírt időpont előtt fél-egy órával már legyetek a helyszínen)

2018. november 11. Yonex – xcopy Kupa (Kiírás)

Női egyéni C

Egyenes kiesés, 6 nevező

Lejátszás

Férfi egyéni C

Egyenes kiesés, 22 nevező

Lejátszás

Női páros C

Kétvereséges kiesés, 5 nevező

Lejátszás

Férfi Páros C

Egyenes kiesés, 7 nevező

Lejátszás

Vegyes páros C

Egyenes kiesés, 6 nevező

Lejátszás

Női egyéni D

Kétvereséges kiesés, 8 nevező

Lejátszás

 

Férfi egyéni D

Vegyes, 27 nevező

3 fős csoport, első 2 főtáblára

Lejátszás

Női páros D

Nevezők hiányában nem indul.

Férfi Páros D

Kétvereséges kiesés, 11 nevező

Lejátszás

 

Vegyes páros D

Kétvereséges kiesés, 6 nevező

Lejátszás

 

Egyéb információk:

A helyszínen kenyérlángos sütő lesz, várhatóan 11-15 között, mindenféle ízesítéssel fogyasztható a frissen sütött kenyérlángos

Lejátszás (tervezet):

9:00-9:50 Melegítési lehetőség a pályákon / Warm up on courts
9:50-10:00 Megnyitó / opening ceremony

Versenyszámok kezdési időpontjai:

Női egyéni D  / WSD : 12:30
Női egyéni C / WSC : 12:20
Női páros C / WDC : 10:30
Férfi egyéni D / MSD : 10:00
Férfi egyéni C / MSC : 10:30
Férfi páros D / MDD : 12:00
Férfi páros C / MDC : 12:00
Vegyes páros D / XDD : 11:00
Vegyes páros C /XDC : 11:00

Részletes időrend (tervezett)

2018. október 20. Yonex – fit Kupa

Női egyéni C

egyenes kiesés

1. Nagy Maja
2. Seress Júlia
3. Szirmai Ágnes
3. Kiss Diána

Férfi egyéni C

egyenes kiesés

1. Wen-Cheng Fu (Owen)
2. Kónya Tamás
3. Bartha Botond
3. Fehérvári Bence

Női páros C

kétvereséges kiesés

1. Szirmai Ágnes – Váczi Vivien
2. Nebehaj Karola – Radócz Katalin
3. Szalai Vivien – Kiss Diána
3. Gazdag Katalin – Lai Ya Jing Anett

Férfi Páros C

egyenes kiesés

1. Wen-Cheng Fu Owen –
Chua Boon Tat Desmond
2. Kónya Tamás – Nagy Bence Adrián
3. Tóth Soma – Maczkó Péter
3. Bartha Botond – Fehérvári Bence

Vegyes páros C

egyenes kiesés

1. Szirmai Ágnes – Bartha Botond
2. Radócz Katalin – Wen-cheng Fu Owen
3. Nagy Maja Rebeka – Kónya Tamás
3. Váczi Vivien – Fehérvári Bence

Női egyéni D

kétvereséges kiesés

1. Horváth Loretta
2. Seress Júlia
3. Lai Ya Jing Anett
3. Szeip Tamara

Férfi egyéni D

csoportkör (3 fős, kettő jut tovább) majd egyenes kieséses

1. Fodor Benedek
2. Sedró Kristóf
3. Csapó Krisztián
3. Revák Mihály

Női páros D

Női páros D nem kerül megrendezésre, a C-ben indulnak a nevezett párosok

Férfi Páros D

kétvereséges kiesés

1. Fodor Benedek – Horváth Martin
2. Ferenczi Zoltán – Vasvári Viktor
3. Nagy Bence Adrián – Vigh Márton
3. Tóth Soma – Maczkó Péter

Vegyes páros D

kétvereséges kiesés

1. Seress Júlia – Vasvári Viktor
2. Radócz Katalin – Gazdag Ferenc
3. Szalai Vivien – Vigh Márton
3. Gazdag Katalin – Varga Miklós


Egyéb információk:

Lejátszás:

9:00-10:00 Melegítési lehetőség a pályákon és sport/gyógymasszőrnél
10:00-10:10 Megnyitó
10:10- Vegyes Páros C és D és Férfi egyéni C és D
12:00- Női egyéni C
14:00- Női egyéni D, Női páros C, Férfi Páros D és Férfi páros C

A helyszínen lesz masszőr, akinek a bemelegítésnél, levezetésként szükséges egy kis átmozgatás, az keresse a helyszínen (3. emeleten lesz). Sportsérülések gyors kezelésére szintén nála lehet jelentkezni.

A versennyel egyidőben a Vízművek pályán labdarúgó verseny is lesz, így várható a tömeg. Kérlek, ne parkoljatok fűre, szabálytalanul, s ha tehetitek, akkor többen gyertek egy autóval és/vagy a telephelyen kívül tegyétek le az autókat. Mindösszesen 40 parkolóhely áll rendelkezésünkre és ezt sajnos számolni fogják.